Inschrijving nieuwe leerlingen basisschool Laurentiushof

Basisschool Laurentiushof in Vierlingsbeek nodigt ouders uit voor de INSCHRIJVING NIEUWE LEERLINGEN voor het schooljaar 2019/ 2020.

 

Wie: kinderen geboren tussen 1 juni 2015 en 31 mei 2016

Wanneer: donderdag 14 maart óf maandag 18 maart a.s. tussen 9.00u en 11.00u

Waar: in de gemeenschapsruimte van basisschool Laurentiushof

 

Is uw kind geboren tussen 1 juni 2015 en 31 mei 2016 én denkt u erover om uw kind op basisschool Laurentiushof te plaatsen, bent u van harte welkom om uw zoon / dochter aan te melden als leerling van onze school.

 

Op donderdag 14 óf maandag 18 maart kunt u tussen 9.00 uur en 11.00 uur, tijdens een ‘open lesmorgen’, kennismaken met basisschool Laurentiushof. Onder leiding van kinderen uit groep 8 kunt u de school bezichtigen en in bedrijf zien.

 

Tevens zult u de schoolgids van onze school uitgereikt krijgen. Hierin staat globaal beschreven waar basisschool Laurentiushof voor staat. Daarbij ontvangt u het aanmeldformulier, welke u verder thuis in mag vullen. Voor tekst en uitleg zal het schoolmanagementteam aanwezig zijn. Bovendien is er koffie, thee en ranja.

 

U BENT VAN HARTE WELKOM!!!

 

Tot ziens,

team en directie basisschool Laurentiushof